;

Fotografia na Krysztale

Zdjęcie na pomnik w krysztale to stosunkowo nowy produkt cieszący się aktualnie bardzo dużą popularnością. Nasycenie kolorów, głębia obrazu i cyfrowa jakość w skromnej, nowoczesnej odsłonie fotokryształu daje wyjątkowy, naturalny efekt końcowy fotografii na nagrobek.

Zamów zdjęcie na krysztale

Zdjęcia na Krysztale

7 najważniejszych cechy

 • 1
  Gwarancja na warunki atmos­fe­rycz­ne
 • 2
  Odwzorowanie barw na poziomie 99%
 • 3
  Zdjęcia kolorowe, czarno-białe oraz w odcieniu sepii
 • 4
  Cyfrowa obróbka zdjęć
 • 5
  Nowoczesny i unikalny pro­dukt
 • 6
  Zdjęcie wykonane do­kład­nie do krawędzi kryształu
 • 7
  Prosty montaż

Skorzystaj z pomocy naszych cyfrowych ekspertów

Dorobienie na zdjęciu na nagrobek w krysztale ubrań, tła, tekstu, retusz, kolorowanie czy kompozycje. To dla nas żaden problem. Opracujemy najlepszy projekt zdjęcia na grób w korzystnej cenie.

Czym się wyróżniają nasze fotokryształy?

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość.

Dzięki połączeniu różnych technologii jesteśmy wstanie uzyskać praktycznie każdą barwę, a kolory zdjęcia nagrobkowego na szkle są naturalne. Głębia obrazu oraz nasycenie kolorystyczne gwarantuje cyfrowe odwzorowanie. Jesteśmy również otwarci na pomysły naszych klientów. Przy opracowywaniu kryształowych zdjęć na pomnik stawiamy na indywidualne projekty i rozwiązania.

Specyfikacja zdjęć w krysztale

Obraz wy­ko­na­ny jest do­kła­dnie do krawędzi kryształu
Każde zdjęcie na nagrobek w szkle przygotowane jest od razu do montażu. Służy do tego specjalna taśma, za pomocą której w prosty i trwały sposób samodzielnie można zamontować kryształ.
Kryształy do fotografii nagrobkowych dostępne są w 3 rodzajach. 12 mm grubości, 12 mm grubości z fazowaną krawędzią i 5 mm grubości.

Montaż kryształu do pomnika

Taśma klejąca 3M

Domyślnie do zdjęcia na nagrobek w krysztale dołączona jest specjalna taśma, która zapewnia łatwy i szybki montaż. Fotokryształ mocuje się do głównej płyty pomnika, po uprzednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu kamienia. Montaż fotografii nagrobkowej powinien odbyć się w temperaturze powyżej 15 stopni Celsjusza. Klej po 3 godzinach od montażu działa już z 80% swoich cech. Pełne właściwości uzyskuje po około 48 godzinach.

tasma
Szklane podstawki

Kryształ zdjęcia w szkle na pomnik umieszczony jest na szklanej podstawce (fazowanej lub niefazowanej) pod kątem 90°. Do pomnika montuje się podstawkę, za pomocą bezbarwnego kleju/silikonu nanoszonego punktowo.

Ceramiczne stojaki

Analogicznie jak zdjęcie na porcelanie, fotografia na krysztale na pomnik zamontowana jest do podstawki ceramicznej pod kątem około 75°. Do pomnika montuje się podstawkę za pomocą silikonu, kleju kamieniarskiego itp.

Postaw na jakość

Zdjęcia nagrobkowe na kryształach

Zobacz przykładowe realizacje na filmach

Zdjęcia na krysztale

5 mm grubości

Kryształy 5 mm grubości, ranty wypolerowane.

Zastosowanie:
zdjęcia nagrobkowe oraz pamiątkowe.

Zdjęcia na krysztale

12 mm grubości

Kryształy 12 mm grubości, ranty wypolerowane.

Zastosowanie:
zdjęcia nagrobkowe oraz pamiątkowe.

Zdjęcia na krysztale FAZOWANE

12 mm grubości

Kryształ 12 mm grubości, ranty FAZOWANE

Zdjęcia na krysztale z zaokrąglonymi rogami

12 mm grubości

Nowość - elegancki i szykowny wygląd nowych form kryształów.
Idealnie wykończone krawędzie oraz zaokrąglone rogi nadają bryle lekkości i nowocześności.

cristal cristal

Przykładowe wizualizacje

cristal cristal cristal

Zdjęcia na krysztale z zaokrąglonymi rogami

5 mm grubości
cristal cristal

Przykładowe wizualizacje

cristal cristal cristal

Szersza perspektywa

Zdjęcia panoramiczne

Bogaty życiorys bliskiej osoby, sentencja, wiele ujęć, a może unikalna kompozycja zdjęcia na grób? Dzięki zdjęciom panoramicznym, pomnik nabiera nowego wymiaru. Utrwal pamięć swoich bliskich.

Zdjęcia panoramiczne wykonujemy na kryształach o grubości 5mm. Istnieje możliwość wykonania zdjęcia nagrobkowego na krysztale pod wymiar.

Dostępne kształty zdjęć w krysztale

Możemy wykonać inne rozmiary fotografii nagrobnych na indywidualne życzenie. Realizujemy także zamówienia na zdjęcie nagrobkowe wygrawerowane w krysztale z efektem 3D. Niezmienną popularnością wśród zamawiających cieszą się również zdjęcia porcelanowe na pomnik ze wskazanym przez bliskich epitafium.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu w trakcie wieloletniej działalności naszej firmy, zdjęcia nagrobne zmarłego — zarówno w krysztale na pomnik, z efektem 3d, jak i porcelanę nagrobkową oferujemy w przystępnej cenie przy zachowaniu najwyższej jakości wyrobu.
Zachęcamy do zamawiania naszych zdjęć na nagrobki wygodnie online za pomocą formularza znajdującego się w zakładce na naszej stronie, zaś w przypadku jakichkolwiek pytań nasi specjaliści pozostają do dyspozycji.

Owal cienki

już od 399.00

Owal gruby

już od 399.00

Prostokąt cienki

już od 389.00

Prostokąt gruby

już od 389.00

Prostokąt fazowany

już od 399.00

Ośmiokąt fazowany

już od 489.00

Serce

już od 499.00

Kwadrat

już od 399.00

Kwadrat fazowany

już od 399.00

INNY

Inny

ustalana indywidualnie